תגים

FALL MAKEUP

די מוזר שאיפור מקבל מעט מקום בפאשיוניסטה – כי אני דיי יכולה להגדיר את עצמי כמייק אפ ג’אנקי. אני אמנם לא אוגרת כמויות של מוצרים שאני לא משתמשת בהם אבל ללא ספק יש לי מבחר לא רע ( ולעומת הבגדים – הכל בשימוש – כל הזמן). אני קוראת, מתעניינת וכתוצאה גם רוכשת…

אלה הרכישות האחרונות שלי לקראת סתיו, כי אני נוטה לרכוש איפור ( בעיקר ליפסטיק באביב ובסתיו) לפי עונות. קצת חבל לי שאני כותבת על מוצרים שלא בהכרח ניתן להשיג בארץ…אבל להבא אני אשתדל לכלול גם דברים יותר זמינים.

Just Bitten Kissable – אז נתחיל מהספק שפתון ספק אודם של Revlon – אני התמכרתי למוצרי ה- Just Bitten שלהם כבר לפני שנתיים – ובעיקר לגווני ה- Frenzy ו- Flame. אני דואגת לחדש את המלאי בעת הצורך ואוהבת את העובדה שמדובר במראה יותר נקי מאודם רגיל.

כמה רבה הייתה שמחתי כשבביקור הראשון ל- Duane Reed (סופר פארם של מנהטן) הפעם גיליתי את השפתונים Just Bitten Kissable, הם מחליקים על השפתיים בקלות תוך כדי שהם נותנים לחות וכמות מושלמת של צבע – לא חזק מדי לא חלש מדי מה שהופך אותם למושלמים ליום יום. כרגע יש לי 3 גוונים של השפתון (Lovesick ,Crush ו- Romantic) אך אני מתכננת להצטייד בעוד שניים או שלושה לפני שאני עוזבת. (ובנימה זו – פנייה לחברת רבלון -במידה וזה עדיין לא קרה בהעדרותי – בבקשה בבקשה הביאו את ה – just bitten ו- just bitten kissable אני מבטיחה לקנות כל גוון – אני כבר בשליש הדרך לשם)

 “Spinning again” של Essie – שוב לא בטוחה האם ניתן למצוא את הצבע של הלק הזה בארץ אבל אני בטוחה שאפשר לאתר אותו באיביי. ספק חום ספק טראקוטה, הצבע של הלק הזה מושלם לסתיו מבחינתי כי הוא מתאים לכל הצבעים האהובים עלי בעונה הזו…

Brow Fantasy של Revlon ב- Dark Brown – בהיותי בהירת שיער מלידה (שמבקרת באופן קבוע במספרה כבר מעל 10 שנים) אני עוד לא מצאתי דרך יותר יעילה לתת לגבות שלי גוון כהה ומתאים יותר מעפרון. עד שרכשתי את הערכה הזו, השתמשתי בעפרון קטן ומצ’וקמק של פנינה רוזנבלום (!) שקניתי עוד בזמן הצבא ( וזה לא כל כך רחוק מהתקופה בה התחלתי לצבוע את השיער) – העפרון פשוט היה, לא ייחסתי חשיבות לעניין ולכן לא השקעתי בגבות שלי. אני מודה שהשקעה עשתה את ההבדל – ואני כבר מתכננת שלב הבא – ערכה של Dior.

ואחרנה וחביבה זו הערכה של Too faced. למען האמת אני לא מחליפה מסקרה – אני תמיד חוזרת ל- Diorshow וכך זה כנראה יישאר. אבל מדובר במסקרה שבאמת עושה משהו שונה וחדש.

השימוש לא פשוט וישנם 3 שלבים לדבר הזה: 1) שכבה של מסקרה  2) שכבה של סיבי ניילון ( הנמצאים בבקבוקון הלבן ונראים כמו סיבי צמר גפן שעוטפים את המברשת) 3) עוד שכבה ( או שתיים או שלוש) של מסקרה. התוצאה: ריסים הרבה יותר ארוכים מאלה שהתברכנו בהם. הבעיה היחידה: המסקרה  השחורה והמברשת שלה לא עשו לי יותר מדי – אני צריכה מסקרה שלא רק מעריכה אלא גם מוסיפה נפח. ולכן אני עושה את כל שלושת השלבים אחרי שכבר שמתי את ה- Diorshow שלי. התוצאה דיי דרמטית ולכן מדובר במסקרת ה”ערב”  שלי.

תגיות: , ,

השאירו תגובה

(לא יפורסם)

fashionista.co.il © 2011