תגים

OH MARY…

מזמן לא כתבתי פוסט חדש בפאשיוניסטה, ולא כל כך ברור לי למה. בין פרוייקטים שונים ונסיעה לחצי השני של כדור הארץ חוויתי הרבה אופנה אך מעט מאוד השראה.

זה קורה לעתים, ואני מניחה שזה בסדר אך מה שהדאיג אותי באמת הייתה העובדה שבפעם הראשונה הפיד האהוב שלי ב- Bloglovin לא עורר בי שום התרגשות/התפלאות ואפילו לא רצון (אני אף פעם לא פעלתי לפיו אבל עדיין) להקליק ולקנות…וזה נדיר בשבילי.

ואז נתקלתי בפוסט הזה וגם בזה ושניהם פגעו בנקודה מאוד נכונה מבחינתי – בלוגרים גדולים (וגם בינוניים) הם הפקת אופנה אחת מהלכת. אין שום דבר ספונטני ולא מחושב בפוסטים שאנחנו קוראים. ואם פעם יכולתי לשים את עצמי באותה השורה עם Alix כי היה לנו את אותו המעיל מזארה, אין שום סיכוי להזדהות עם אף בלוגר מצליח בקנה מידה עולמי בימנו אלא אם כן ברשותך אמצעים בלתי נדלים. אני לא מעבירה ביקורת, רק מציינת שיותר ויותר קשה להתחבר לבחורות האלה באותה דרך בה זה התאפשר ב-2008.

והיום, כשסוף סוף התפנה לי קצת זמן, מצאתי את עצמי עוברת ברשימה אלפבתית של תצוגות אופנה אביב קיץ 2013: מניו יורק עד פאריז (היום זה היום הראשון) ב- style.com

 מה שראיתי שם ריגש אותי  – סוף סוף התלהבתי מבגדים שוב גם אם איני יכולה לקנות אותם. גיליתי שבמרדף אחרי אופנת רחוב פספסתי לא מעט מעצבים צעירים חדשים שצצו וגם שכחתי עד כמה מוכשרים המעצבים והסטייליסטים שעובדים על התצוגות.

ופה מגיעה מרי – Mary Katrantzou, שמעבר להיותה מעצבת מאוד “טרנדית” כרגע, הינה מוכשרת ברמות שאין לתאר וגם נראית כבחורה שכיף להפגש איתה לדרינק או שניים.

אני עוקבת אחרי הקולקציות שלה כבר כמה עונות אך הפעם לא יכולתי שלא להתפלא. הנושא של הקולקציה הוא בולים ושטרות (כביכול משעמם?) אך הגראפיקה והדרך בה השתמשה המעצבת בפרינטים והדרך בה הם מוקמו על הבגד קשה לתאר. צריך לראות.

ולכן אני משאירה אתכם עם קצת תמונות ולינק לשאר הקולקציה באתר של Style.com

* כל התמונות נלקחו מאתר Style.com

תגיות: , , , , , , , ,

השאירו תגובה

(לא יפורסם)

fashionista.co.il © 2011