תגים

RESORT 2014

הפוסט הזה היה אמור לדבר על חשיבותן של קולקציות resort, על הבעייתיות שבליצור קולקציה קייצית שבו זמנית צריכה לספק גם את אלה שמעבירים את החורף ללא חופשה, על איך שזוהי בעצם קולקציית מעבר חשובה שלאט לאט עוזרת לחנות לדלג מעונה לעונה, על כמה שהנוכחות של הקולקציות האלה בחנויות חשובה ומשמעותית.

אבל לא בזה החלטתי לעסוק, אלא בקולקציות האהובות עלי.

עד כה ראינו כמה וכמה קולקציות מעולות אבל החלטתי להתמקד בשלוש קולקציות בולטות ומצויינות

אני מעריצה מושבעת של Raf Simons ועוקבת בסקרנות רבה אחרי מעשיו ב – Dior. מבחינתי זוהי הקולקציה כי מסחרית שלו עד כה שמצליחה להשאר נאמנה לסגנונו של המעצב וגם חדשנית…והכי הכי אהבתי את הצבעוניות – פלטת צבעים מושלמת ושמחה שעושה חשק לטוס לאיי המלדיבים (או לפחות לחלום עליהם…)

היה קשה להתמקד בכמה תמונות בלבד, אבל אלה התמונות האהובות עלי :

Dior:

DIOR1 DIOR2 DIOR3 DIOR4

Gucci: בדרך כלל אני אוהבת מרחוק אבל הפעם, שילוב של מטאליק עם הדפסי רטרו, פלטת צבעים מתוחכמת וגם הרקע המעורר השראה הפכו את הקולקציה למנצחת מבחינתי

GUCCI1 GUCCI2 GUCCI3 GUCCI4

 

את הפוסט התחלתי לכתוב כבר בשבוע שעבר אך משהו עצר אותי ומשום מה לא הצלחתי לסיים אותו. כשראיתי את הקולקציה של Reed Krakoff הבנתי שהפוסט הזה לא יהיה שלם בלי להזכירו. אהבתי ל- Reed התחילה מתיקים: יחסית בלתי מזוהים הם מצטיינים גם בעיצוב וגם בנוחות ומצליחים להיות עדכניים בלי להיכנע לטרנדים רגעיים.

גם קולקציית ה- ready to wear של המעצב עובדת על עקרון דומה, קווים נקיים, עיצוב מתוחכם אך פשוט וחומרים יוקרתיים וחדשניים. כמו שאומרים, where do I sign?

אז הנה הסיום המושלם לפוסט קולקציות Resort האהובות עלי…למרות ש…למרות ש….עכשיו כבר אפשר לראות את הקולקציות של Balenciaga, Phillip Lim ועוד….אז אולי אני אקדיש עוד פוסט לנושא?

 

REED

REED2

REED3

 

 

 

*כל התמונות מאתר style.com

תגיות: , , ,

השאירו תגובה

(לא יפורסם)

fashionista.co.il © 2011