תגים

RMS

בשנה האחרונה השקעתי לא מעט זמן בלחקור וללמוד על מוצרי טיפוח טבעיים, או לפחות אלה שמכילים פחות רכיבים כימיים ויותר חומרים מן הטבע. החלטתי שבלוג הוא מקופ טוב לחלוק את כל מה שלמדתי עד כה.

אחד המותגים הראשונים אליהם נחשפתי הוא RMS. המותג הוקם על ידי  Rose -Marie Swift, מאפרת עם יותר מ-20 שנות נסיון ורזומה מפואר שבין חברותיה נמנות ג’יזל ומיראנדה קר.

אחרי שחוותה בעיות בריאות קשות אותן בקלות קישרה לעיסוקה (זה לא סוד שמתכות כבדות וחומרים כימיים רעילים יותר או פחות הינם בשימוש נרחב בתעשיית מוצרי איפור), היא החליטה לעשות שינוי – ולא רק למען הבריאות שלה. כך נולד המותג RMS – שרכיביו טבעיים בלבד.

על אף מבחר מוצרים מצומצם, RMS כבר ידוע בזכות לא מעט להיטים, בראשם מככב ה- Living Luminizer. מדובר ב-higlighter או במילים אחרות – מבריק/שימר בצורת קרם שעושה פלאים.

זה היה אחד המוצרים הראשונים שרכשתי ולא הצטערתי לרגע – טיפה מהמוצר על גשר האף, מתחת לגבות ובפינות העיניים  – עוזרת לקבל מראה זוהר, רענן ועם זאת טבעי ולא מאופר, משהו שמעט מאוד מוצרים מהקטגוריה הזו יכולים להבטיח.

LL1

עוד מוצר שהמותג ידוע בזכותו ועכשיו נמצא בקטגוריית טיפוח מאוד טרנדית – הוא שמן פנים. לא רכשתי את המוצר אך קיבלתי דוגמית. התוצאות – ראויות להערכה. העור רך נעים, לא יבש אך לא שמנוני. הבעיה היחידה שלי עם המוצר הייתה הריח – שגם אליו ניתן להתרגל.

BO1-700x700

מוצר נוסף שניסיתי ואף רכשתי הוא שמן קוקוס טבעי. כעקרון הוא מיועד לניקוי פנים, אך כיליתי שהוא מעולה גם כקרם לחות. מוצר זה עושה את עבודתו הנאמנה ומורידגם את המסקרה העקשנית ביותר ללא בעיה, מה גם לשמן קוקוס סגולות אנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו למוצר טיפוח מושלם. אגב, ניתן להשתמש גם בשמן קוקוס רגיל שנמכר בחנויות טבע – האפקט יהיה זהה מינוס האריזה היפה. בכל אופן, אני ממליצה בחום.

CC.1127

ואחרון חביב הוא הגלוס. ולו רק כי אני נזכרתי לא מזמן בכתבה בה טענו שנשים אוכלות קילוגרמים של אודם במהלך החיים שלהן. הגלוס קליל, בעל טקסטורה נעימה ומגיע במגוון צבעים. וללא ספק עדיף על אלטרנטיבות הפחות בטוחות.

  SacredLipShine

השאלה שנשאלת היא כמובן – אז איפה ניתן לרכוש את המוצרים? לפי מיטב ידיעתי אין למצוא אותם בארץ ( אם אני טועה אשמח לדעת).

אני רכשתי את המוצרים בעת נסיעות לחו”ל. הרשימה המלאה של החנויות כאן. מומלץ בחום.

י

תגיות: , ,

השאירו תגובה

(לא יפורסם)

fashionista.co.il © 2011