תגים

SUMMER WHITES

כל עונה יש טרנד או שניים אותם אני שמחה לאמץ.

אך לאחרונה אני מוצאת את עניין הטרנדים יותר ויותר קשה ל”עיכול” ונוטה לכיוון פריטים קלאסיים ומינימליסטיים שישמשו אותי מעבר לעונה הנוכחית.

אני עדיין מוצאת את עצמי חומדת פריט פה ושם אבל מנסה לזכור שפריטים “נחשקים” במיוחד הם דווקא אלה שלא יהיו רלוונטיים בעוד כמה חודשים, בקיצור מילת המפתח היא – timeless.

אז מה הפתרון? מבחינתי הפתרון הוא לאמץ את הטרנדים שמתחברים לסגנון האישי שלי ולא יימאסו או ירגישו לא נכונים בעתיד – באיזשהו מובן הם הקלאסיקה האישית שלי.

אני חושדת (וזה כי עדיין לא מצאתי אחת בטווח המחירים שלי שאהבתי) שהקיץ הטרנד אותו אאמץ הוא שמלה לבנה – ליומיום. השמלה שאני רוצה אגב, צריכה להיות בעלת “cutout pattern” (תסלחו לי כי באמת אין לי מושג מה השם בעברית).

אז למה דווקא שמלה לבנה – פריט שהוא לא פרקטי בעליל? א’ כי שמלה לבנה אפשר ללבוש כל קיץ – בלי קשר לטרנדים  וב’ כי דווקא הקיץ הגזרות היותר נקיות והפשוטות מביאות איתן משהו מרענן וחדש שמאוד קל לי להתחבר אליו.

ומה עושה את ההבדל? הגזרה והבד. הפעם השמלות מגיעות בכזרות מפוסלות יותר – ומכך גם הבדים הינם בדי אריג – מה שבעיני יוצר את המראה המרענן והנקי הזה שעליו דיברתי.

 

כמה דוגמאות לשמלות מוצלחות במיוחד + מהאביזרים החביבים עלי  – עם שמלות כה נשיות דווקא אקססוריז יותר גסים, יותר קוליים ושונים בסגנון עובדים טוב יותר…

whitedress1

 

האקססוריז: בבת אחת הופכים מראה נשי ועדין לעדכני, עם נטייה ל- menswear…

 

white2

תגיות: ,

השאירו תגובה

(לא יפורסם)

fashionista.co.il © 2011